| FlrCS2200 a întrebat:

Era un joc shooter-online de downloadat, dar nu mai stiu cum se numeste. Descriere: puteai sa joci playeri vs zombie(computer), playeri vs zombie si pvp ...imi puteti spune toate shooter-urile pe care le stiti? fara CS straight face

Răspuns Câştigător
| Bogdanel97 a răspuns:

Dead Space Multiplayer, Call Of Duty Black Ops parca, Unreal Tournament 2004, Alien vs Predator, Half-Life 1, Half Life 2, Episode 1, Episode 2, Alliance Of Valiant Arms. Sper sa iti fie de folos. happy

| FlrCS2200 explică (pentru Bogdanel97):

Oricum primesti funda happy da sti de unde pot lua jocul Unreal Tournament 2004?

| Bogdanel97 a răspuns (pentru FlrCS2200):

Tpb

4 răspunsuri:
| FlrCS2200 explică:

Funda!

| stefydarkshadow a răspuns:

Ati uitat sa mentionati jocul Left 4 Dead