| InvisibleBlack a întrebat:

happy
De un timp joc Transformice. jocul acela cu soareci. stiti voi, incerc sa fac rost de capsuni si am auzit ca sunt room-uri in care faci dar doar 20 sau ceva genul. pai mie imi convine oricat. cat timp nu platesc pentru ele. sau primesc ban, deci nu vreau nici hack, sper ca ati inteles, va rog sa ma ajutati pentru ca am incercat cateva room-uri dinacelea dar nu merg, fac ceva gresit O_O? Multumesc anticipatwinking.

11 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Poti primi numai o data, pe room-ul 286637850, care nu mai merge...

| InvisibleBlack explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Si eu ce. pufuletii mei fac?rolling on the floor Ala de ce nu merge? PLus am auzit ca sunt mai multe, stii si altele smug (cara sa mearga)?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru InvisibleBlack):

Ei ce faci, traiesti fara laughing in plus nu cred ca mai exista si altele

| InvisibleBlack explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

:< nu e corect. nu e deloc corect :\ fir`ar ei de francezi. nu puteau sa dea de la inceputul jocului 20 de branze laughing ce era aia pentru ei? Niste bitzi in plus :T, oricum merci big grin, draguta poza cu Hikaru Si Kaoru. esti fara OHSHC?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru InvisibleBlack):

Ms, si da xD

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. e transformice privat.

| HyunaKimfan a răspuns:

Vreau sa spun ceva nivi eu nu stiu unde se fac capsunile, dar exista un joc LedForMice care la inceput iti da 500 branze si 500 capsuni
si dupa scrii /facebook s-ti mai da 500 branze si 500 capsuni

| InvisibleBlack explică (pentru HyunaKimfan):

Amm. stiam, Ledformice, Transformika, Transfortroll. :3

| HyunaKimfan a răspuns:

Dar de transformicke sti? da 999999 branze si 999999capsuni

| KarinaTini a răspuns:

Incearca jocul Heromice e ca si Transformice numai ca ai 999999 branze gratis si 999999 capsuni gratis.Dar nu trimite nici un mesaj daca vrei branza si capsuni pe Transformice ca nu iti da nimic si iti si blocheaza contul. happy

| roxana3 a răspuns:

Eu mi-am bagat capsuni prin sms si a mers happy Pe joc ma cheama Roxyekool daca vrei iti bag si tie contacteaza-ma :* ok?