| Eli03 a întrebat:

De unde pot sa iau si eu niste patch-uri pentru sims 1. Din pacate daca instalez sims 2 sau 2, calculatorul meu merge foarte greu... Deci de accea joc sims 1 sad. Cine imi zice patch-uri care sunt bune si merg primesc o fundita love struck Pa!

1 răspuns:
| IonutzY0 a răspuns:

Buna,vreau sati zic ca,pc-ul taw merge grew pentru ca esti suprasolicitat,adica numai face fata la acest joc, acesta problema depinde cel mai mult de windows, daca nu ai windows 7 iti recomand sal bagi.Si acum daca vrei sa joki Sims2 sau 3 bagasi windows 7 si descarci sims2-3 si apoi le faci cu DEAMON Tools si o sa vezi ca o sa mearga ft bine.MULT SUCCESbig grin