| BlaCKWolf3 a întrebat:

deci mi-am reformatat calculatorul si am inceput sa instalez diferite programe necesare, cand am ajuns la net framework si c++ si nu merge sa le instalea z nici o versiune imi zice "The system cannot find the patch specified" cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| GalatiCalculatoare a răspuns:

E posibil sa ai diacritice in numele folderului. Redenumeste-l si rezolvi problema. Asta se intampla daca ai descarcat Firefox in romana, de obicei.

| BlaCKWolf3 explică (pentru GalatiCalculatoare):

O sa incerc mersi pentru sfat.

| BlaCKWolf3 explică (pentru GalatiCalculatoare):

Da asta a fost problema acuma merge multumesc pentru ajutor+ funda!