| Anonimus201499 a întrebat:

Heii TPU! Imi merge greu internetul si calculatorul si cred ca am virusi, dar cum scap de ei? Si cum imi instalez The sims 1?

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Salut! Pentru ca pc ul sa iti mearga greu nu trebuie neaparat sa ai virusi dar e posibil happy Prima data scaneaza cu un antiirus bun, defragmenteaza local disk c si local disk d cu utilitarul computerului apoi instaleaza ashampoo winoptimizer care are o gramada de optiuni de curatare si accelereaza si functionarea aplicatiilor daca ii ceri. Ce poti face in rest este sa nu ti multe foldere si iconite pe desktop si sa dezinstalezi programele nefolositoare. In cazul jocului nu prea ma pricep dar presupun ca se instaleaza ca programele obisnuite( next, next, i agre...)

3 răspunsuri:
| zer0 a răspuns:

Pt virusi iti recomanr Malwarebyte e foarte bun si gratislaughing.
SI cu sims cauta un tutorial pe youtube, sunt sigur ca exista.

| IonutGaby a răspuns:

Iati un andirus Bit Defennder, dai scanare, stergi virusii, iei ccleaner cureti pc, daca tot merge greu reinstaleaza windows.Succes

| jonahmeans1024 a răspuns:

Salut! CAlea mai usoara ar fi sa reinstalezi windows-ul si sa formatezi tot harddisk-ul. Daca tot merge greu, mai cumpara memorie ram.Pentru the Sims da-i un search pe youtube: "how to instal The Sims 1". Bafta