| 7Raluca7 a întrebat:

De vreo luna nu imi mai merge messu' adica intru scriu id si parola si imi da try again. m-am gandit ca mi-a aflat cineva parola.asa ca am intrat online pe mess si a mers.crezand ca isi va reveni am intrat in fiecare zi pe messu' din calculator si nimic. azi l-am dezinstalat si am instalat altul. Ce credeti? face la felstraight face...numai stiu ce sa-i fac si online e naspa nu pot sa imi schimb avatarul.Help me!

3 răspunsuri:
| M3rY a răspuns:

Am patit`o si eu era de la ei aia cu mesuuu.ca dupa aia mergea mai intreaba prieteniii ca nici prieteniilor mei nu le`o mers cateva saptamana bunewinking

| 7Raluca7 explică (pentru M3rY):

Pai da dar pe celalat id imi merge si imi e frica sa nu imi fi spart cineva parola :-s

| M3rY a răspuns (pentru 7Raluca7):

.:-s`.Pai nustiuu intra pe ID celalat si zilee la aia d pe messu tau k daca zice cineva ceva ti`o` spart parola sa nu zicca k esti tu cumva`:]