| anonim_4396 a întrebat:

de ziua mea am primit Sims 2. Bag dvd-ul, selectez limba, directorul, apoi se instaleaza. Imi apare "please wait" si atat. Dau click pe scurtatura (si am incercat si pe altele) dar imi spune ca e versiunea gresita sau ca trebuie sa il reinstalez. L-am reinstalat de 3 ori, dar tot asa face. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes Funda :*

1 răspuns:
| BlONdAaAa a răspuns:

Nu cumva iti cere un serial number? Ca si eu am patit la fel si m-a ajutat cineva si imi trebuia un serial number daca e vb de asta sa scir aiici ca da cati dau eu serial number