| MaeRi a întrebat:

Help me! Vreau saimi reinstalez windowsu, dar fara sa stearga datele din D:, adica sa Bootez doar C:, dau restar, apas F11, imi apare lista si selectez denumirea lui care o are, am apasat enter, dar in loc sa ma duca unde trebuie sa ma duca, imi apare cum se incarca windowsu si intra in desktop, ca si cum nici n-am incercat sa il reinstalez, am intrat si in meniu sa vad daca nu cumva e dat disabled, dar totul este ok acolo, si cd mi-l citeste deoarece imi apare si il pot reinstala din calculator dar eu vreau sa pastrez big grin.Impi puteti spune de ce nu merge sa il reinstalez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in bios apasa tasta F2 dupa ce apare prima pagina cand deschizi pc-ul si acolo selectezi ca bootarea sa se faca mai intai de pe CD! Mai bine intra aici si vezi http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html