| Mihali_David_1998 a întrebat:

Imi cer scuze ca am selecatat aceasta categorie dar chiar nu imi dau seama ce categorie sa selectez.
De ce nu pot sa instalez windows 7?
Mi se deschide fereastra cu instal windows, selectez limba, dupa aceea ii dau instal now si dupa aceea apare problema. Nu imi apare "Please read the license terms"
Deci intr-un fel nu pot face nimic de aici in colo
Un link si ma enumar pozele care nu imi apar mie cand incerc sa instalez windows 7 : http://www.techtalkz.com/......orial.html
Poza 7 si 9, la poza 9 nu ma intreaba unde sa-l instalez ma imi spune sa selectez driver si am doar o optiune " Load Driver "
Daca ma puteti ajuta, dau funda.

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Chiar daca bifezi "Please read the license terms" tot nu poti apasa pe butonul Next. De o bicei trebuie sa mearga ori ca bifezi, ori ca nu bifezi acea casuta. in acest caz poate fi inscris windowsul gresit pe CD, sau CD-ul este un pic zgiriiat.

| kzd a răspuns:

Mai inceraca, nu inteleg de ce nu ar merge.