| Laurentziu1234 a întrebat:

Buna deci ma joc de 4 ani Gta Vice City Multiplayer (VC:MP) si nu exista aimbot hack. Deci eu as vrea sa creez unul dar nu stiu cu ce program. Ma ajutati sa imi spuneti ce program trebuie pentru a creea un hack?

Dau funda. Multumesc

2 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Copil sarac vrei hack laughing) la ce te mai joci daca vrei sa trisezi la joc nu inteleg la ce te mai joci, si hackul nu se creaza cu un program, trebuie sa fii expert in programat calculatoare si sunt multi algorithmi care trebuie sa ii stii sa creezi un hack
intrebarea ta nu isi are rostu aici

Răspuns utilizator avertizat