| andratudose5000345 a întrebat:

Deci vreau să sparg un cont de Facebook (nu mă întrebați de ce) și,,victima" se conectează cu nr de tel pe care il știu dar mie îmi trebuie parola. Cum pot sa o aflu? Și nu vreau o metoda gen să se conecteze după calculatorul/telefonul meu și după să-i văd parola. Eu vreau o metoda prin care să-i aflu parola fara sa se conecteze,, victima" pe dispozitivele mele. Dau funda pentru cea mai buna metoda. P.S vreau pas cu pas metoda

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E urat ce vrei sa faci. Fiecare persoana are dreptul la intimitate. Daca doresti sa afli ceva, intreaba.

| andratudose5000345 explică (pentru Aasdfghj):

Nu zic că e frumos ce vreau sa fac. Dar,, victima" mi-a dat niste motive că sa fac asta. Și plus că nu e ceva prea banal că sa întreb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista vreo metoda toate personalitatile astea mai importante ar avea contul spart. Si oricum, daca reusesti sa ii spargi contul il poate recupera instant din moment ce se conecteaza cu numarul de telefon...