| carmen_4289 a întrebat:

Buna am o problema cu contul meu metin2straight face
cand ma loghez imi spune ca nu am scris bine numele sau parola.Am scris de vreo 10 ori si tot asa mi-a aparut.Cand am dat la mi-am uitat parola si mi-am scris emailul spunea ca adresa de email pare a fi eronata. Mi-am scris cele 3 emailuri pe care le am si tot degeaba.Va rog ajutati-ma ce sa fac oare mi-a furat unu contul sau ce?sadsadsadsadsadsad

2 răspunsuri:
| scumpete a răspuns:

Nu cred. adica este posibil si asa. thinking daca cineva mai avea contul tau saw iti stia id'ul poate sa bage id'ul si sa iti schimbe parola. sunt multi hack'eri in joc.

Ai putea sa scrii pe forum. ori sa iti faci alth conthwinking
bafta

| BiancaaBd a răspuns:

Depinde.
1. daca de abia tiai facut contul s-ar putea sa nu fi ajuns inca in baza lor de date
2.contul tau a fost banat (gm stii tu)
3. tia furat cineva contul de metin cineva care iti stia mailu
sau tu stii