| HεεЌεЯε a întrebat:

Buna din nou TPU!
stiti cum se pot baga trainere sau moduri la gta IV?
Ca sunt mai nou cu acest joc si nu prea le am cu ele..nu ma refer sa mod car..la cele cu haine si cu trainere... daca stiti nu ezitati sa raspundeti!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

GTA 4... e o panara-ma de joc.
E plin de buguri si se misca greu si pe un calculator care e cu 2 clase peste cerinte-le jocului.
Nu-ti recomand sa-l joci happy Mai degraba ai jucat san andreeas, in comparatie cu panara-ma de GTA 4 care e plin de buguri, pe gta san adreeas te poti distra.
Eu consider ca Gta san andreeas e cel mai reusit gta :-s.
Ps: Unde sa bagi trainere si moduri cand jocul e deja buguitlaughing
Good luck

| HεεЌεЯε explică:

Eu n-am versiunea normala a jocului.e o versiune curata si fara buguri, care are pe langa New Yourk, si Britania parca...dar cu avionul trebuie sa te duci acolo.e o versiune frumoasa luata acum 3 luni..cu masini noi +3 din san andreas..in rest masini direct modate.