| gabi10ionut a întrebat:

Am cumparat recent TDU 2.As avea nevoie de niste moduri pentru bani si altele.Am cautat pe net si am gasit ceva dar nu pot downloada. Daca stiti niste trainere sau moduri va rog lasati mesaj!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai joaca jocul si vei obtine si bani! Ce farmec are jocul daca nu-l joci de la inceput cum trebuie, adica sa pornesti cu masinile mai naspa si ajungi la cele mai bune jucand si cumparand...

| gabi10ionut explică (pentru lpavel):

Cred ca nu ai inteles...eu vreau sa am direct masini bune ca eu nu sunt om de lancialaughing))))))))))