| vicbolt4 a întrebat:

Doresc sa-mi creez un canal de gaming pe youtube dar nu cunosc niste jocuri cunoscute in Romania. Aveti sugestii?

Răspuns Câştigător
| Gelu2001 a răspuns:

Bro eu iti recomand sa faci cu Minecraft,
Sau UnTurned
Si niste GAMEPLAY-URI cum ar fi...
Farming Simulator 2013...
Niste jocuri amuzante...
Toilet simoulator.
Si apoi niste jocuri cum ar fi big griniablo 2 3
Tutoriale cum ar fi: Cum faci bani muti pe metin2Ro (SUGESTIE)

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Eu cred ca nu e public pur si simplu. Majoritatea stiu numai Metin Cs si Minecraft.De cand stiu engleza am scapat de toata plictiseala asta.

| AlxCr a răspuns:

Depinde ce pc ai, daca i performant,
Incearca jocuri survival nu cer sistem bun
Minecraft
Joc nou aparut The fifth day
The forest, minim 4 gb
7 days to die minim 4 gb

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Aici nu e important ce joc joci, cum joci, cat de bine joci, ci despre acel ceva unic la tine, ce te face diferit, interesant, ce il face pe spectator sa se uite la tine, motivul pentru care se uita la tine si nu la altul, sunt sigur ca daca ai destul talent poti sa faci cunoscute jocuri chiar tu!