| cosmywooz a întrebat:

Buna,e joc sims social pe facebook cum imi pot sterge contul ca sa imi fac unul nou?

Răspuns Câştigător
| DozaZiInicaDeRas a răspuns:

Pai nu poti pentru ca iti poti face un singur caracter pe cont.deci ca sa-ti faci alt caracter trebuie sa-ti faci alt cont pe facebook

| cosmywooz explică (pentru DozaZiInicaDeRas):

Vreau sa te mai intreb cum pot vizita casele prietenilor mei pe sims social?

| DozaZiInicaDeRas a răspuns (pentru cosmywooz):

Pai pe undeva este o lista cu toti prietenii de pe sims.pei sageata pe poza prietenului si iti apar 2 optiuni.una ca sa trimiti cadouri si una ca sa vizitezi casa pretenului...

| cosmywooz explică (pentru DozaZiInicaDeRas):

Dar mie nu imi apare nimic de genu arata poza prietenului si al avatarului care spune,, Im playing!'' si atat in rest nimic.

| cosmywooz explică (pentru DozaZiInicaDeRas):

Da dar totusi vreau sa te intreb daca dau la Inlatura The Sims Social se sterge tot ce am facut in joc sau contul?

| DozaZiInicaDeRas a răspuns (pentru cosmywooz):

Pai nu am vazut unde scrie inlatura...dar nu cred ca se sterge contul

| cosmywooz explică (pentru DozaZiInicaDeRas):

Ok,mersi