| aly19223 a întrebat:

Este vreo fata care NU joaca SweetFlirt pe aici? Am nevoie de cineva care nu are cont acolohappy

10 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Eu joc dar am mai multe emailuri happy

| aly19223 explică (pentru hellen18):

Deci stii deja de ce am nevoie de o fata fara cont... dar parca zicea in condititii ceva de conturi duble, ca nu ai voie... Crezi ca ar merge sa te invit?

| GamerGirl a răspuns:

Paiiii... Eu joc dar ce conteaza un cont de gmail in plus. gamergirl7332@gmail.com

Cu asta se fac 10 conturi sweet flirt...Bine nu chiar(7 Sweet Flirt-RO, 1 Amour Sucre-FR, 1 My candy love-USA, 1 Sweet Crush- UK)

| aly19223 explică (pentru GamerGirl):

Pana la urma nu inteleg ce vrei sa spui...

| GamerGirl a răspuns:

Ideea de "Fara Conturi Duble" e ca nu poti face 2 conturi cu acelasi email. In fine... imi trimiti sau am facut contul de gmail degeaba?

| aly19223 explică (pentru GamerGirl):

Ar trebui sa imi dai di-ul tau... pentru ca sa nu ne prea putem intelege...

| aly19223 explică (pentru GamerGirl):

Ti-am trimis invitatiahappy

| GamerGirl a răspuns:

Ok am terminat episodul 1. Sper ca a mers.winking

| aly19223 explică (pentru GamerGirl):

Si eu sper... mersi mult^^

| aly19223 explică (pentru GamerGirl):

Deocamdata nu am primit nimic... dar astept