| MoNoPo a întrebat:

Buna fani TPU.Joc darkorbit si nu stiu cum ar fi mai bine sa cresc dronele.Adica am luat 4 o data si au divel 4 si 79% daune...nu cred ca e bine asa.Dar daca ati sti cum sa fac sa le cresc mai repede nivel 6? doua cate doua sau cum?(Ma refer la dronele flax).astept. Funda pentru cel mai bun si mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| SuperXp a răspuns:

Ca dronele sa evolueze mai repede trebuie sa omori npc-uri mai bune.
Un sfat este sa iti iei leonov si sa omori in hartile mici [ gen x-3, x-4], pentru. ca pe leo ai x2 in hartile mici si evita sa mai mori pentru. a nu mai lua daune la drone.

1 răspuns:
| Simplu876 a răspuns:

Frate ia-ti leonov, si du-te si omoara npc-uriwinking