| Celcestietot a întrebat:

Buna, fetelor!

Ce joc MMORPG sau MMO jucati sau ati jucat?

Ce ati alege dintre WOW, AION si Tera online si din ce punct de vedere s-a produs aceasta alegere? Veniti cu o motivatie big grin.

Daca ar fi sa recomandati un joc MMORPG fetelor din Romania, care ar fi acela?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da counter sau FIFA nu joci? happy Te fac la un FIFA? laughing

| Celcestietot explică (pentru anonim_4396):

Am jucat Counter și FIFA, dar în trecut. La un moment dat îmi luasem de pe Steam, Counter-ul cu bani și l-am returnat, nu fusesem mulțumit eu de ceva la el.
Am întrebat din curiozitate, chiar aștept cu interes răspunsurile, sper sa vină măcar 2 acolo laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ești bandit vrei combini fece prin intermediul jocurilor online laughing

| Celcestietot explică (pentru anonim_4396):

A mers și pe acolo combinația, mi se pare mișto să joci și alături de fete, parcă este o altfel de atmosferăwinking.

| Celcestietot explică (pentru anonim_4396):

Chiar, ai întâlnit vreo fată pe vreun joc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu nu da tu da laughing nu prea mai mă joc nu știu de când depresia sa intensificat nu mă mai recunosc nici eu. Da nu e o idee rea da prefer live sa combin o fata

| Celcestietot explică (pentru anonim_4396):

Știu și eu cum este, dar când dispare depresia, explozie de fericire sau cam așa ceva laughing! Nu este rea, te implici acolo unde consideri, și live este mișto, mai ales să te duci la cele care îți aruncă priviri, acolo ar fi și mai sigur că iese ceva.

| AlexandraER a răspuns:

Nu am auzit de jocurile astea in viata mea, eu ma joc samp, cs 1.6, csgo si ets2

| Celcestietot explică (pentru AlexandraER):

Dragut. Pe SA:MP care era job-ul tau preferat? Banuiesc ca lucrai ca tirist happy.

WOW = World of Warcraft ( iti spune ceva? )

Asa, daca ai arunca o privire de cateva secunde pe fiecare joc mentionat in intrebare (cautand pe browser), care te-ar atrage?

| AlexandraER a răspuns (pentru Celcestietot):

Cred ca WOW