| BlueEBirdD a întrebat:

Ieri mi-am facut cont pe wattpad deoarece as vrea sa scriu cateva povesti! Insa am o intrebare : Ce program recomandati ca sa imi fac coperti pentru viitoarele carti (daca voi scrie XD )? si inca ceva :ce rezolutie ar fi recomandata pentru coperta? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Photoshop cred eu, este cel mai bun. Dar îţi trebuie ceva experienţă.

| BlueEBirdD explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Am uitat sa mentionez : un program gratis ( nu conteaza daca e online sau nu )

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru BlueEBirdD):

Poţi să-l iei gratis dacă ştii de unde. Dă-mi pm şi te ajut eu.