| impresivepanda a întrebat:

Imi dati si mie un cont de IMVU? Va rog daca vreti sa va lasati de IMVU sau din nu stiu ce motive vreti sa scapati de ele.

Va rog frumos. Multumesc! ^^.

Răspuns Câştigător
| lola9 a răspuns:

Sincer mai bine nu il descarca eu l-am descarcat si cand intram pe net era o bara cu invu. oricum nu sti daca imi mai functioneaza contul (adresa:corik04@yahoo.com)(parola )frumoasa incearca oricum daca vrei fa-ti cont tu intra pe www.imvu.com.Incearca si alte jocuri ca secon life sims 3, 2 sau 1 si fa-ti cont

1 răspuns:
| impresivepanda explică:

Mentionez, dau Fundita :*!♥