| twilightt a întrebat:

Imi doresc de mult sa imi fac cont pe lady popular! Si mi-am facut mai demult! Eram lvl20! Era tare! Dar mi-am uitat parola! Nu stiu ce sa ma fac! Aveti voi cont lady care nu va mai trebuie cu mai multi bani si lvl mai marisor? Va rog! Trimitetimi prin mesaj iar apoi scrieti gata aici ca sa va pot da funda! Va rog mult!

3 răspunsuri:
| AnoNymUS10 a răspuns:

Sall.Iti stii id si pw de la messs? Cand te inregistrezi la sims nu scrie acolo parola uitata? dai acolo si intri pe mess si uitate la mesaje! sper ca te-am ajutat! funda?

| twilightt explică (pentru AnoNymUS10):

Eu nu scrisesem emailul meu scrisesem nushu ce naiba ceva gen frumusica13ge.Ceva genul asta dar nu am scris emailul meu.

| AnoNymUS10 a răspuns (pentru twilightt):

Pai fara email nu poti sa-ti faci cont!