| Dantexc a întrebat:

Îmi poate da cineva detalii despre jocul "World of Warcraft"?
Sunt nouă şi nu prea ştiu ce şi cum despre el.

5 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

E un joc hardcore, genul de joc pe care il adori instat si ramai asa ani ori te joci 30 de minute si nu mai revi l-a el.Eu sunt din a doua categorie dar prieteni mei spun ca consta in ore de qesturi interesante pentru prazi bogate dar crede-ma vei adormi in timpul in care alergi de la un obiectiv la altul.Eu am apreciat un mm-o numit Neverwinter dar sunt sute si atat timp cat nu alegi Metin2 te vei distra si si WoW trebuie incercat neaparat.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca chiar vrei sa intri in jocuri skype-ul meu e gamemaster757.Am 30 de jocuri
incarcate si am terminat Mass Effect 2 alalta-ieri.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca chiar vrei sa intri in jocuri skype-ul meu e gamemaster7571 Am 30 de jocuri
incarcate si am terminat Mass Effect 2 alalta-ieri.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca chiar vrei sa intri in jocuri skype-ul meu e gamemaster7571.Am 30 de jocuri
incarcate si am terminat Mass Effect 2 alalta-ieri.

| Moon4Lord a răspuns:

Nu e fain deloc jocul ala... joaca Dragon Nest, e un joc de actiune MMORPG