| nerito a întrebat:

Buna,imi poate explica si mie cineva ceva?
Uitati problema pe site la avast, la store dau pe un antivirus pe care doresc sa il achizitionez si scrie 1-year protection
39, 99, iar sub scrie per PC per month: 3, 33. Intrebarea e urmatoarea trebuie platit tot deodata sa zic asa sau merge platit pe fiecare luna? adica cand dau sa ii dau comanda sa imi ia doar cat cere de pe card pentru o luna timp de 1 an (un fel de abonament ) sau ia cat cere la 1-year protection(adica care este tariful care se aplica si cum se aplica )

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti ia pretul pentru 1 an in momentul achizitiei! Iti arata 3, 33 pe luna ca sa te incante!