| EmiliaSd88 a întrebat:

Hei TPU, am un abonament la Orange si voiam sa stiu daca as putea plati tot deodata sau trebuie platit obligatoriu in fiecare luna?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti plati si anticipat, dar daca apar costuri suplimentare, atunci trebuie achitate in luna de facturare, altfel se deconecteaza numarul.
Vorbeste la o caserie Orange pentru detalii.

| baru a răspuns:

Plate se face in fiecare luna. Daca la care vrei sa platesti. Daca nu platesti la timp, nu vei putea suna doar primii. Dupa care va trebui sa platesti abonamentul si in luna in curs.