| catalino200 a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva un metin ca metin2TIM numa pose sa se faca din otel +9, si sa fie ca cea de pe ro, iar otelul si celelalte iteme pana in lev 75 sa se gaseasca in shop, lv max. 99, sa aiba cal militar si sa nu aiba donatii! Perlele si celelalte itm de dat + sa fie la negustoare si sa nu fie prea scumpe iar rata sa fie de 200% la toate!
Multumesc anticipat! Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2TGA
Site:www.metin-2.ro
Nu prea este la fel cum zici tu dar 80% este. Funda?

| catalino200 explică (pentru anonim_4396):

Imi dai terog un site functional...m-am uitat si pe youtube...foarte misto jocul daca imi dai site-ul bun dau funda!tongue