| AlexDaniel7293 a întrebat:

As dori sa stiu un server privat de metin2 care sa indeplineasca simultan urmatoarela conditei: sa fie PvM, sa aiba dga si otel la shop, sa aiba armele de 65 si 75 la shop, pana la +6 fieraru sa nu esueze de la +6 sa ceara doar perle, perlele sa fie la magazin, sa poti evolua otelul si armele de 65 si otelul in pose si sa aiba cal armat sau militar gratis. Ratele sa fie de la 750% in sus si preferabil sa fie cu mai putin playeri. FUNDA!

5 răspunsuri:
| MoShuL1ka a răspuns:

Iti recomand Metin2GTH,are ratele 1000%, are fierar legendar care face arme si armuri legendare(fierarul este in sat), in shopuri are arme si armuri +9 pana la lv 65, sunt kinguri cu aparare 1250, 1720, etc.,Alte costumatii la caractere,poti sa faci si dueluri, este super misto!
Eu ti-l recomand, eu pe asta il joc si sunt multumit.
Ciao!

| MoShuL1ka a răspuns (pentru MoShuL1ka):

Apropo,fierarii sunt 100% nu esueaza!

| AlexDaniel7293 explică (pentru MoShuL1ka):

Downland ul nu merge ca serveru era OK.

| MoShuL1ka a răspuns (pentru AlexDaniel7293):

Scuze de asta dar serverul a luat o perioada de HIBERNARE IMENSA + ca nu mai joc metin. Icearca si tu mai in colo.

| MoShuL1ka a răspuns:

Apropo,scuze ca nu am mentionat:
Fierarii sunt 100% nu esueaza nimic!