| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Îmi puteți da un hack pentru drakensang-online? Pentru ca cele gasite nu pueau fi downloada-te deoarece site-uri lor erau din America... Daca imi puteti da un hack care sa mearga contactati-ma la adresa de messenger :aritonflori@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Pandaaaaaaaa explică:

Nu merge site-ul pe care mi l-ai dat, Goda...pentru ca imi zice ca trebuie sa completez un test ca sa-l pot download-a

| labontdumitru a răspuns:

De curand au instalat in joc un program si nu poti folosi hack-uri.
Eu te sfatuiesc sa nu incerci sa le descarci deoarece vei descarca virusi.

| demon228 a răspuns:

Ma incearca asta:
www.drakensang.com-cheat-in
Merge 100% si nu trebuie sa il descarci.Iti permite o maxima de 114.000 altaur si iti cere doar id-ul din joc.Bafta si mult noroc!

| Pandaaaaaaaa explică (pentru demon228):

Ma, intrebarea asta am pus-o in aprilie, suntem in ianuarie, nu mai joc jocul ala...