| AlexandruCro a întrebat:

Buna imi ziceti si mie ce jocuri star wars imi merg pe pc am:Windows xp, Service pack 2 directix 9 c., 2, 80 GHz, 1, 87 Gb Ram, placa video VIA Chrome9 HC IGP.Dar sa nu fie star wars lego 1 si 2 ca trebuie nu-mi merge cand intru in el imi iese se icnarca si iese nu star wars batlefron 1 si 2 ca le-am jucat nici star wars republick comando ca l-am terminat acu 3 zile orice alt star wars care sa-mi mearga nu la grafica perfecta la grafica proasta dar sa-mi mearga fundoi cel mai bun raspuns si cel mai rapid apropo daca puteti sa-mi explicati dc imi iese din star wars lego 3 cand intru dau new game fack cont stau se incarca un pick si apoi iese ca si cum nici nu las fi pornit

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa verifici pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri
iti iese din joc poate pentru ca trebuie sa-ti upgradezi driverele, ai vreo eroare de la pack-ul de windows sau un conflict de programe ceva, ori iti trebuie un update la joc, un crack nou, e jocul nuked sau alte motive.

| AlexandruCro explică (pentru CM7YRE):

Mersi de informatie o sa incerc

1 răspuns: