| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat de pe Epic Games GTA 5 in perioada aceea cand era gratis prin mai 2020, l-am jucat o perioada, iar ultima data cand am intrat pe joc a fost prin octombrie 2020, de atunci nu am mai intrat. Acum cand intru pe Epic Games nu imi da voie sa intru in joc ca trebuie sa il cumpar, dar eu il am instalat de atunci in laptop, de cand l-am descarcat gratuit in mai 2020.
Cum as putea sa intru in joc? Sau jocul a fost gratis o perioada si apoi toti care l-au descarcat au trebuit sa plateasca la un moment dat? Cum vine asta, va rog sa imi spuneti daca cineva a mai avut problema asta...

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti logat in Epic launcher cu contul corect? Rulezi GTA cu launcherul Epic pornit?

| Hutzy95 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da. Sunt conectat cu contul corect

| LPCTSTR a răspuns (pentru Hutzy95):

Si cealalta intrebare?

| Hutzy95 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am incercat si cu launcherul pornit si cu launcherul oprit si tot nu merge. Înainte mergea, acum nu mai merge

| LPCTSTR a răspuns (pentru Hutzy95):

Mhm, nu mai am idei.
Contacteaza-i pe cei de la Epic, poate te vor lamuri.