| stanadi2010 a întrebat:

Buna in legatura cu hammer mt2 de ce se blocheaza la mine ca la ceilalti merge sa se joace dar mie imi merge greu si am windows xp oare am memorie mare windows prost sau ce?

Răspuns Câştigător
| mamoca0 a răspuns:

Buna la metin 2 multi jucatori au lag trebuie sa eviti locurile unde sunt prea multi jucatori de exemplu pe private GM-ii fac eventuri in oaza sau concursul OX acolo trebuie sa stai mai pe margine sau apare lagul si incepe sa se blocheze imaginea. Daca tu ai lag si in afara locului populat trebuie sa incerci sa dai tot ce poti la minim! Succes

1 răspuns:
| stanadi2010 explică:

Scuze ca am dat raspunsul tau acum cu panblica dar sa stii ca mi-ai fost de mare ajutor