| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu jocul Metin 2 Ro eu sunt samanca am, am lvl 34 si nu stiu ce arma este mai buna clopotul sau evantaiul si de ce; ce arma e mai buna; ce este,, valoarea atacului magic" si care este mai importanta : valoarea atacului sau valoarea atacului magic. Funda big grin

3 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Clopotul deoarece poti da pic mai repede si mai usor da si evantaiul e bun... evantai pentru duel. clopot pentru crestere

| CosminPetrica a răspuns:

Sincer, e mai bun valoarea atacului si cred ca e mai bun evantaiu da ia si tu unu de lv 30 strangi si iti iei si mi se pare ca e si ieftin.Succes!

| CosminM98 a răspuns:

Buna.....Joc de mult timp metin si parerea mea e ca clopotul este mult mai bun ca evantaiul pentru ca iti da mai multa viteza de atac si strategie. Succes.