| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu jocul Metin 2 Ro eu sunt samanca am, am lvl 34 si nu stiu ce arma este mai buna clopotul sau evantaiul si de ce; ce arma e mai buna; ce este,, valoarea atacului magic" si care este mai importanta : valoarea atacului sau valoarea atacului magic.

1 răspuns:
| sincerr96 a răspuns:

Buna dupa parerea mea pentru un saman este mai bun clopotul deoarece are daunele mai mari si pare ca se foloseste mai repede ca evantaiul. Iti recomand un clopot de lvl 30 care il gasesti in dropul de la brutali. Poate ti-am fost de ajutor.