| Marian_7587 a întrebat:

in legatura cu un joc silver infogrames, e mai vezi de prin anul 1999 da e misto jocu si imi aduce niste amintiri de cand eram mititel, pai am windows 7 si cand intru in el se vede asa mai naspa grafica nu stiu cum sa zic asa cu verde si cu multe culori, inteleg jocu da e in tot felul de culori si nu stiu cum sa il fac, e ceva din grafica, ma puteti ajuta careva care va stiti va rog, va multumesc, raman dator si dau vot + funda, si o sa tin cont de dumneavoastra in viitorwinking

2 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Cred ca e jocu prea vechi...asa am patit si eu odata

| Alka1995 a răspuns:

Man, jocurile mai "antice" din timpuri acum pe windows 7 se vad ca naiba. Incearca pe windows xp, daca vrei sa-l joci calumea happy BAFTA :*