| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand imi cer scuze pentru categoria nepotrivita.Am jocul The Sims 3 si am decat un oras:Sunset Valey.As vrea un alt oras.Nu stiu daca se poate sau nu dar daca da cred ca trebuie descarcat. Daca stiti un site cu noi orasa va rog sa mi-l dati.Dar nu vreau sa fie greu de descarcat ca la hainele pentru Sims de la liana Sims 3 etc.Sau puteti sa-mi dai un video(in romana) cu se descarca.Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| didulica a răspuns:

1.daca e dowlandat, nu poti, dar daca e cuparat ca si al meu la 75 de euro, poti!
2. sims nu e in romana, fatoo

| AlexandraPreda a răspuns (pentru didulica):

Fato eu nu vorbeam de Sims.Eu vorbeam de video