| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze pentru categoria nepotrivita. Vreau sa descarc niste haine pentru Sims 3 de pe Liana sau Lorandinia si nu stiu cum sa le bag in Sims.Ma puteti ajuta cu un clip in romana sau in alta limba dar daca e in alta limba sa fie usor.Sau imi puteti zice voi cum.Va multumesc.

1 răspuns:
| Припять a răspuns:

Hainele le bagi in Sims daca dai click de doua ori pe fiecare din ele. Apoi se duce la Sims 3 Launcher si incep sa se instaleze in joc.Nu dureaza prea mult.