| VranceanuTania a întrebat:

Buna internautilor! happy
Aveam cand eram mica un joc,dar nu mai stiu cum se numeste...
Puteai sa faci diferite inventii,de exemplu sa pui o bucata de branza si o gaura de soricel, apoi cand dadeai play un soricel iesea din gaura si lua branza.Sau puneai tevi si dadeai drumul unor mingi prin ele.Mai multe chestii.
Daca stiti cum se numeste sau jocuri asemanatoare vadau fundita!winking

2 răspunsuri:
| Dermeidar a răspuns:

Depinde sunt multe jocuri cu soricei Tom si Jerry, Transformice --> dupa care au venit is altele private LedForMice, MiceMassive, Space Mice, Heromice 1, Heromice 2, Heromice 3, Fristmice etc... cam atatea stiu eu big grin

| VranceanuTania explică (pentru Dermeidar):

Eu nu voiam jocuri cu soricei, desi am transformice big grin
Mersi oricum! :*