| AnaMary95 a întrebat:

Cand eram mica aveam un joc super, si vreau sa il descarc dar nu mai stiu cum se numeste! As vrea sa va descriu putin jocul in caz ca ma puteti ajuta: Era cu un baiat care era intr-o alta 'dimensiune' fara oameni si scopul jocului era sa il ajut sa ajunga acasa. trebuia sa colectez diferite chestii pentru a putea trece printr-un portal care ma ducea la urmatorul nivel al jocului...Cine stie cum se numeste? Dati-mi nume de jocuri asemanatoare si poate imi dau seama....va rog! FUNDA!

1 răspuns:
| Nich01 a răspuns:

Salll de curand am citit intrebarea ta si se intampla sa stiu cum se numeste jocul kantar cred sau dimensiunea4