| elenutsaelena a întrebat:

Stiu ca o sa para de ras dar vreau sa m-a ajutati.Cand eram mai mica varul meu mi-a adus un CD cu un joc. Nu mai stiu cum se numea dar era asa:stiu ca era o lume a unui tzap. Puteai sa te joci un joc cum ar fi "nu te supara frate", te duceai la o vrajitoare si daca puneai lichidele corecte le transforma in diferite chestii, aranjai tevile sparte din magazie etc. Spuneti-mi macar cum se numeste si daca se poate descarca. FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| Zole a răspuns:

laughing
Tapul Inventator, il jucam cand eram mic inca am CD

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Tzapul Ticu - Inventator cred thinking

| Oanaaaaaaaaaa a răspuns:

Am avut si eu jocul. Dar nici eu nu mai stiu cum se numeste.