| Nadya21 a întrebat:

Intrebarea asta e pentru cei care joaca IMVU! Era mai de mult un "hack" care se zicea ca e de credite dar de fapt era de furat conturi. Cand il dadeai cuiva, si persoana respectiva scria numele si parola acolo, ii aparea peste tot! Si subliniez peste tot! Pe mess, pe net, absolut oriunde dar l`am sters si acum nu stiu de unde pot face rost de el, ei bine daca il aveti voi contactati`ma la id`ul ruxxukill cat mai repede va rog! Dau funda aluia care imi da hack`ul

2 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

Il am eu smug

| Nadya21 explică (pentru ஐKatsu):

Serios? daca vrei contacteaza`ma la id`ul adi.nadya... pentru ca la celalalt nu`i mai stiu pass`u. si iti dau funda happy