| LoVeMyGiRL a întrebat:

intrebarea mea este legata de imvu.
Bine deci.ma rog sa trec la subiect.Deci am avut acum o saptamaan un cot imvu era parca asa emyligirlredx sau nu mai stiu ca a avut calculatorul virus si n-am mai intrat dar o fata am rugato sa ma fac vip si a spus ca in 24 de zile voi fi vip si creca cineva a intrat pe acel cont si a schimbat parola sau am uitat eu niste caractere puppy dog eyes va rog dac stiti cum pot sa-mi aflu parola de la cont?

6 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Foarte simplu
uite intra aici http://www.imvu.com/login/
da pe Forgot password?
apoi iti scrii frumos in casuta emailul cu care ai facut contul si dai pe continue
Dupa cateva minute intrii pe mess si primesti un email si dai pe lnikul acela cu albastru si lung
Dupa inca cateva minute primesti un email cu noua ta parola.
pst:este o parola grea gen:TpH7dQg
pst2:ca sa schimbi parola te lochezi aici http://www.imvu.com/login/ dai pe account si in dreapta ai mai multe obtiuni albastre
Dai pe change passworld
in prima casuta scrii parola ta carwe ei primit-o
in a 2 a scrii parola care vrei sa o ai
in a 3 a la fel ca si in a 2 a
Ai grija maare! Sa nu dai contul oricui
daca ai vreo nelamurire in leg cu imva invita-ma la numele fitze00200.
Sper ca te-am ajutat
bye bye!

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

@akaa nu cersi fundite eu ajut oameni si nu astept nimica in schimb

| akaa a răspuns:

Pai... deci fata aia sigur te-a facut vip de pe Imved. Asa am patit si eu dupa ce nu mai aveam vip. Pe Imved scrie ca Trebuie sa schimbi parola dupa ce iti dau ei vip pentru. ca sa nu dai vina pe ei. Eu am facut in felul urmator :
Intrii pe www.imvu.com
Undeva este sa iti pui numele si parola Dai la Forgot password?
Dupa iti apare unde sa pui email`u de la cont.
Intrii pe acea adresa de email si acolo ei iti vor da o noua parola cu care vei putea sa utilizezi din nou contul.

Sper ca ti-am fost de ajutor :P fundita? :D

| akaa a răspuns:

Fatacumasca nu cersescwinking Am intrebat`o daca vrea imi da daca nu nu tongue Nu te baga asa ca musca in lapte.

| Nobodyy a răspuns:

Http://www.imvu.com/catalog/password_forgotten.php
Clik aici si scrii email-ul pe care ai facut contul apoi clik continue.Chiar daca el va zice ceva gen " An account name reminder and a URL to request a new password was mailed to the account having the e-mail address" Nu conteaza vei primi un email.Dai clik pe el si clik pe primul link care il primesti in email. Apoi vei primi alta parola cum spune si acolo. Apoi intri pe contul tau cu parola data de ei si gata. Daca vrei sa pui o parola aleasa de tine https://secure.imvu.com/catalog/account_password.php

| lLarRyil a răspuns:

Pai...eu iti zic cel mai simpu si concret;],intri p yahoo [mrg p net] te loghezi cu id p care ai facut contul si te uiti a mesaje si cauti daa s-a schimbat parola, trebuie sa scrie ceva de genu 'cheng passworld' sau asa ceva, dupa iti apare parola acolo si gata straight face