| DeVis007 a întrebat:

[Scuze de categorie]Salut! Trec direct la subiect.Pe 2/3 ianuarie 2015 am loat un keylogger si am schimbat parolele la mes, dupa 7/8 zile am observat ca parolele sunt gresite(pana atunci nu am intrat deloc, mentionez ca parolele erau aceleasi la cele 2 la fel).Am uitat eu parola care era? Inca mai aveam keyloggerul? Cum pot afla parola?, nu aveam intrebari de siguranta(sau cum se numesc) pentru ca acele conturi erau facute de prin 2010/2011, pentru a afla parola la un cont trebuie sa stiu parola de la celalalt cont si asa invers.Pot recupera cumva contul? Pot vorbi cu cei de la yahoo? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Pai keyloggerul il mai ai si acuma daca nu l-ai dezactivat sau nu ai reinstalat windowsul, cat despre conturile yahoo se poate sa fi gresit tu parola dar daca a schimbat-o altcineva si nai avut intrebari de siguranta sau nr de telefon nu cred ca le mai recuperezi.
Bafta!