| AnonymNumeValy a întrebat:

Buna,joaca careva metin2 united? Pe serverul omega? Daca da va rog ma puteti ajuta si pe mine cu niste iteme cu mall low? va rog mi-a fost furrat contul si jefuit dar l-am recuperat va rog frumos sigh Aveam pe el Sura King/Queen Armour Excalibur+9 mall Eram bun dar cum dracu de mi-a aflat parola careva thinking

4 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Daca vrei am supermall pe rebellion, pe omega am avut si l-am dat.
victor.mehe@yahoo.com > aci ma gasesti

| AnonymNumeValy explică (pentru Meheツ):

Mi-l dai gratis?

| Meheツ a răspuns (pentru AnonymNumeValy):

Vorbim acolo, aici nu stiu daca e voie sa vorbim despre asa ceva big grin

| AnonymNumeValy explică (pentru Meheツ):

Ok