| Bosie_Mihai_1995 a întrebat:

joc gta 5 (xbox one ) ei bine,acum mai mult timp mi-am cumparat vacca si nu o mai gasesc nici in garaj, nici langa casa si nu stiu cum sa o gasesc... am dat multi bani pe ea!

3 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Te poti uita in shop si vezi daca o ai cumparata si unde este. Eu zica sa te uiti mai bune ca poate nu ai vazut-o.

| Bosie_Mihai_1995 explică (pentru udrescuf):

1.nu ma fa orb sau in alte feluri
... eu m-am uitat peste tot, si in garaj si peste tot si nu o am. Am dat destui bani pe ea si am dat si save si acum nu am chef ca jocul sa imi,, confiște" tot ce cumpar!

| udrescuf a răspuns (pentru Bosie_Mihai_1995):

Asa mai face el sau este o problema acum (si nu te-am facut orb oricum scuza-ma daca crezi ca te-am facut orb)