| TraficantDeServetele a întrebat:

Buna happy
Joc pe un server de cs 1.6 mod normal de ceva vreme...sunt veteran/admin laughing
Pe acest sv daca aduci idei/pluginuri sau alte chestii esti vazut bine, [stiti la ce ma refer] Deci dati-mi va rog niste ideii de inbunatatire cu tot cu explicatie.
Sau niste pluginuri cu link de download si explicatii
mai pe scurt vreau sa ma pun bine cu ownerul si ceilalti fiind nou ca admin..Intelege-ti voi oh go on laughing
Astept rasp repede!
Fundaaa tongue

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

... si tu pe barba altora vrei sa "cresti" in fata ownerilor. bravo pustiu. tine-o tot asa!

| TraficantDeServetele explică (pentru eandopuncttk):

Multumesc, dar tot nu m-ai ajutat deci...=>(raspuns inutil)

| eandopuncttk a răspuns (pentru TraficantDeServetele):

Pai asta era si scopul raspunsului laughing