| Vladyt1 a întrebat:

Buna,joc pubg de 1 an si acum o luna m-am apucat sa joc cu 4 degete si jucam destul de bine si mi-am luat ban! Acum mi-am descarcat un nou pubg, e acelasi dar se incarca altfel si pe toate conturile am luat ban, de ce? (Am facut lvl 10 intr-o zi) De ce imi iau ban mereu? AJUTOOOORRR VA ROOOG Cum pot sa nu mai am ban daca joc destul de bine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste regulamentul jocului inainte sa te apuci sa joci, ca sa stii ce reguli incalci si de ce iei ban.