| loserkidz111 a întrebat:

AJUTOOOORRR crying( am pus laptopul pe masa si peste am pus un geam mic de la o poza si cand am luat laptopul am vazut k e zgariat destul de rau. cum pot sa atup zgarietura inainte sa vada maicamea :-s mersi mult FUNDA

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai ce face, ii explici evenimentul neplacut.

| Yugeen a răspuns:

Depinde de zgarietura... la unele mai micute (adica fine, zgarieturile pot sa fie lungi insa sa nu fie adanci) poti sa incerci "Quixx Scratch Remover" -gasesti la Selgros sau poti sa dai comanda online de la alte magazine (cauta pe Google)-.

| Rush a răspuns:

Fi dumnezeului mai explicit, ce s-a zgariat? monitorul? daca s-a zgariat monitorul te-ai ars, ca n-ai ce sa ii faci, fi mai atent data viitoare si spune-i adevarul ca o te iarta, daca minti nu te iarta asa usor, asculta-ma.

| Airplane a răspuns:

Daca nu l-ai zgariat pe monitor...lipeste un abtibild big grin

| loserkidz111 explică:

E zgariat pe capac nu pe ecran.

| loserkidz111 explică:

Daca ma vede cu un abtibild pe calculator arunca cu el dupa mine laughing) si oricum e o rgarietura destul de mare. o sa incerc sa o astup si daca nu merge. asta e. oricum planuiam sa imi iau un cover pentru el laughing)