| anonim_4396 a întrebat:

joc sims pe facebook si imi arata ca sunt suparata pentru ca nu ma intalnesc cu cineva sau cam asa ceva! ce pot face in acest caz? si mai este o problema: cum pot sa mut plantele(atunci cand am inceput sa joc erau nish plante prin curte si acum vreau sa le mut unele care imi plac). fundita!

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Pentru partea cu supararea: Viziteaza-ti vecinii si interactioneaza cu ei, mai este o metoda, daca ai telefon poti sa suni si creste socializarea si atunci dar nu este efectiv.

Despre partea cu mutatul: Da click pe butonul shop si apoi click pe obiectul pe care vrei sa il muti. Dar sa stii ca nu poti muta toate plantele/buruienile care cresc in jurul casei.winking

2 răspunsuri:
| Iridinvest a răspuns:

Aha! mersi mult!

| Iridinvest a răspuns:

Dar stii cumva cum pot sa imi vopsesc peretii?