| αɴι28 a întrebat:

Jucasem mai demult un joc (prin 2010, 2011 sau 2012, nu mai tin minte) in care trebuia sa-ti alegi un personaj, un "pui" de monstru si personaju' si monstrul luptau "cot-la-cot". Tin minte ca era cevaa cu "Monster" sau "Monsters", si era versiune beta.
Imi poate zice cineva cum se numeste?

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,este vorba de monster legends? are si el o versiune beta happy si se joaca pe fb.

| αɴι28 explică (pentru DarthNiger):

Nu. Cel pe care-l jucam eu era online.

| DarthNiger a răspuns (pentru αɴι28):

Aaaa cred ca stiu, este cumva Dragon Pals?

| αɴι28 explică (pentru DarthNiger):

Nu era ala, mai. Iti alegeai un personaj UMAN si dupa un pui de monstru. Si am jucat D.Pals si nu e ala.

| DarthNiger a răspuns (pentru αɴι28):

Pai si la dragon pals tot UMAN este caracterulwinking apoi nu stiu ce joc ai jucat tu.