| georgina18 a întrebat:

-Buna! Jucati imvu? ei bine am o problema...mi s-a furat contul si am trimis mesaj la imvu ..acestia mi-au raspuns insa am nevoie sa le dau niste date ca sa confirme ca era am meu contul. INsa eu nu le mai stiu am facut de mult contul nu mai stiu data care am pus-o pe cont nici numele..cum le pot afla chiar daca nu stiu parola? PLeasee hellpp. fundita sad!

1 răspuns:
| DanielaTfpt a răspuns:

Nu prea mai ai cum... incearca sa-ti amintesti. Baftawinking